is-surekliligi-removebg-preview

İş Sürekliliği Hizmetlerinin Faydaları

Gerçek anlamda iş sürekliliği çok ciddi bir iştir. Günü sonunda iş sürekliliğine büyük küçük her ölçekten şirketin ihtiyacı olmasına karşın şirketlerin bu iş ihtiyaçlarının uzman bir kadro tarafından değerlendirilmesi ve doğru bir iş sürekliliği planı ile yatırımı yapılması gereklidir. Mevcut bir disk içeriğinin bir kopyasının alınması kimi küçük ölçekli firmalar için iş sürekliliği olarak tanımlanmakta olsa da veri merkezin bazında da tüm donanım ve verilerin anlık yedeğinin alındığı uzak veri merkezi projeleri de iş sürekliliği olarak tanımlanmaktadır. Özellikle yedekleme, felaket kurtarma merkezi veya felaket senaryoları ile iş sürekliliği karıştırılmaktadır.

Asteria Bilişim olarak büyük veya küçük ölçekli her firma için gerçek iş ihtiyaçları doğrultusunda uygun bir senaryo hazırlamaktayız. Bu sayede kobi ve benzeri şirketler için uygun bütçeli ve onların iş ihtiyaçlarına hitap eden çözümler ile içinde bulunduğu sektörün dinamiklerine uygun bir iş sürekliliği projesi gerçekleştirebiliriz. Benzer şekilde Telekom, finans, sağlık sektör ve benzeri kesintisiz çalışması gereken sektörler için de yine uygun bir iş sürekliliği projesi gerçekleştirebiliriz.Bu tarz projelerde network, güvenlik, server, storage, uygulama katmanı gibi aslında pek çok katmanı içeren bir proje olduğu için sahip olduğumuz uzman kadro ile bu tarz projelerde uçtan uca çözüm sunabilmekteyiz.

Hangi çözümlerde İş sürekliliği hizmetlerini seçebilirim?
  • Mevcut alt yapının iyileştirilmesi

  • Mevcut alt yapının yüksek erişilebilir olması

  • Felaket senaryosu ihtiyacı
  • Mevcut senaryoların gelişitirilmesi

  • Hybrid bir yapı kurarak esnek bir alt yapı kurulması

15 yıllık tecrübemiz ile Asteria Bilişim Teknolojileri olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.

Bizi takip edin!

Email: info@asteriabilisim.com
Tel: +90 212 706 1753

Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:199

Levent 199 Plaza Şişli-İstanbul