Asteria Bilişim Teknolojileri

 

15 yıllık tecrübemiz ile Asteria Bilişim olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında müşterilerimize çözümler sunmaktayız.

Bulut ve network teknolojileri ve bilgi sistemleri alanında müşterilerine profesyonel hizmet sağlayan Asteria Bilişim, kurulduğu günden bu yana, felsefesini şu soruya göre biçimlendirdi: “Biz teknolojiyi kullanarak hizmet verdiğimiz kurumlara nasıl daha fazla faydalı olabiliriz?” sorunun cevabını bulmak için ciddiyetle, samimiyetle çalışmalar yapıyor ve yapmaya da devam ediyor. Bu sorunun en mükemmel cevabını ararken müşterilerimizin iş hayatını kolaylaştıracak, verimlilik ve karlılığını artıracak teknoloji, bulut destekli “Görerek bak, anlayarak çöz” felsefesi ile sorunsuz çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimizi, ürünlerimizi ve takım arkadaşlarımızı oluştururken firmanın bilişim ve iletişimindeki ihtiyaç duyabileceği tüm ürünler ve ürünlere hizmet verebilecek ekibi oluşturmayı hedefledik. “En iyi işler, en iyilerle yapılır.” ilkesi ile işi vaktinde yapabilen, bahane değil çözüm üreten dinamik bir ekip oluşturduk.

Bu yolda bize güvenip, yıllardır bizimle çalışan, kurumunu bizlere emanet eden değerli müşterilerimize minnettarız.

Misyonumuz

 

 

Danışmanlık yaptığımız kurumsal firmalardan aldığımız gücü, onların gelişimi için kullanarak, ülkesi için değer yaratan, güvenilir, yenilikçi ve yönlendirici teknoloji, çözüm, hizmet liderliği yapmak ve sürdürmektir.

Vizyonumuz

 

 

 

Bilişim, Teknoloji ve Bulut sektöründe yenilikçi teknoloji ile çözüm ve hizmetleriyle kurumsal firmaların yakın coğrafyada yarınlara taşıyan teknoloji şirketi ve öncü güç olmaktır.

15 yıllık tecrübemiz ile Asteria Bilişim Teknolojileri olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.

Bizi takip edin!

Email: [email protected]
Tel: +90 212 706 1753

Adres: Evliya Çelebi Mh. Sadi Konuralp Cd. No:5/2 Nejat Eczacıbaşı Binası Beyoğlu-İSTANBUL