bulut-bilisim

Bulut Bilişim Hizmetlerinin Faydaları

Şirketlerin değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak teknolojinin nimetlerinden maksimum faydayı sağlaması kendi sektörlerindeki rekabet güçlerini arttırmalarını sağlayacaktır. Sürekli olarak daralan mevcut yerel veya global pazardaki rekabetten önde çıkmak için bulut bilişim sağladığı teknolojik avantajları iyi kullanmak gereklidir. Dünya üzerinde başarılı iş modellerini incelediğiniz zaman çoğu için doğru modeli odaklandıkları iş konu dışındaki iş ihtiyaçlarını outsource etmek olduğunu görüyoruz. Toplu mail göndermek, büyük verileri işlemek, yedeklerin coğrafi olarak saklanması veya korunması. Yüksek teknoloji gerektiren yapay zekaya dayalı güvenlik ürünlerini temin etmek, iş kolu için tahmin analizi, müşteri profili, yeni teknolojiler için esnek kaynak kullanımı gibi pek çok alanda bulut bilişim firmalara çözümler sunmaktadır.

Asteria Bilişim olarak sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile yerel ve global bulut üreticilerinin sistemlerinin müşterilerimize neler sunacağını, hangi iş ihtiyaçları için hangi servis veya hizmetlerin uygun olacağını paylaşıyoruz. Bu sayede ana iş kolu dışındaki alt yapı veya destek hizmetleri olarak geçen hizmetler için artık personel, efor veya iş gücü harcamadan direkt olarak kendi odaklandıkları alanda ilerlemelerini ve bunu yaparken sahip oldukları bulutun esnek, uygun maliyet – fayda avantajı sayesinde de rekabet güçlerini arttıracaklar

Hangi çözümlerde Bulut Bilişim Hizmetlerini seçebilirim?
  • Microsoft Azure kullanımı düşünüldüğünde
  • Amazon AWS ya da Google Cloud kullanımı düşünüldüğünde

  • Lisans Maliyetlerinin yükseldiği durumlarda

  • Donanım Maliyetlerinin yükseldiği durumlarda

  • Çok lokasyonlu Veri Merkezi ihtiyacı doğduğunda

  • Birden çok bulut alt yapısının aynı anda kullanılması

  • Bulut üzerinden yeni bir alt yapı kurulması

  • Bulut üzerindeki alt yapınızın iyileştirilmesi

15 yıllık tecrübemiz ile Asteria Bilişim Teknolojileri olarak gelişen ve yenilenen teknoloji, bilişim, bulut alanında “sınırsız beklentilere sorunsuz çözümler” sunmaktayız.

Bizi takip edin!

Email: [email protected]
Tel: +90 212 706 1753

Adres:Evliya Çelebi Mh. Sadi Konuralp Cd. No:5/2 Nejat Eczacıbaşı Binası Beyoğlu-İSTANBUL